| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, ty ale zapomínáš, že Nečas byl předseda vlády, to je velmi vysoká funkce, žejo?
A Nagyová ho řídila, prostě s ním takovýmhle způsobem orala, aby skákal, jak pískala, a on skákal a s ním půlka vlády.
A taky - na to nezapomeň - Nagyová chtěla svým způsobem zlikvidoval jeho manželku...štvala Nečase proti ní (což asi běžně milenky dělají), ale současně ji nechala sledovat ve "státním" zájmu. Tak holt ten státní zájem te´d vyplul na povrch.
Normálně na ni žárlila, ta nenávist je až hmatatelná...a my jsme ty její hry platili ~;).

Víš, mně spíš přijde obludný, že se někdo pozastaví nad tím, že to bylo zveřejněno, než by spíš odsoudil jednání vysokých členů vlády...prostě tohle, co se dělo, je naprostý morální marasmus...
Podle mne by měli jít vysoké autority lidem příkladem, ale je fakt, že jsem idealista.

Nečas se potrestal sám - myslím, že má do smrti o zábavu postaráno ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.