| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den,mám dceru, 22m a syna 5 let. Syn byl a je zlaté dítě, s dcerou prožívám peklo na zemi.Je umíněná, vzteklá, tvrdohlavá, musí být jen po jejím.Když já řeknu A, ona B, když jdu vpravo, ona vlevo, denně se potýkám s cca 10-15 hysterickými záchvaty, je jí absolutně jedno, kde se válí a řve. Jakmile není po jejím jde do kolen a k zemi. Pravidelně jde na opačnou stranu než já, půjde klidně i sama. Na moje: pojď, tam nejdeme, jdeme tudy ona odpoví: nejdu, ahoj!A odchází volně pryč. Při pokusu o nasměrování-hysterie. Zkoušela jsem se jí schovat a pozorovat z povzdálí, co bude dělat..- absolutně se po mně neshání a kráčí. Při koupání musím mít někoho k ruce, sama ji nezvládnu. Stále kouše a škrábe, když to udělám na oplátku já jí, řve, ale příště to udělá znovu. Sama se zabaví cca na max.10min., ale prakticky ke každé hře mne nebo někoho potřebuje. Se synem si hrát nedokáže ( on by si s ní i hrál ), ale bud mu všechno boří nebo prostě dělá jinak a pak řvou oba. Snažím se jí od něj separovat, aby měl klid, rád si hraje s auty nebo třeba kreslí, ale ona ho nenechá. Pokud na ní zvýším hlas ( řvu ), tak nic, řve víc, občas zabere vlídné slovo, to sklopí hlavu a občas i ke mně příjde a tulí se. Když je v dobré náladě je milá, směje se, pusinkuje. Vycházky jsou ale pro mně zkouškou nervů. Jezdí na motorce, ale nesnáší chodníky-jen na silnici..že jede auto ji nezajímá, klidně se nechá přejet. Bydlíme na vesnici, dá se to tedy ještě ukočírovat, bydlet ve městě, tak asi dřepíme jen doma. CCa od 15m se snaží mluvit, vše opakuje, je jí rozumnět. Na druhou stranu mé pokusy o odplenkování bojkotuje, plínu tvrdě vyžaduje. Stejně tak kojení-je závislá. I toto mně ničí, fakt už se mi ji kojit nechce, už mě to vysiluje. Poraďte prosím, jak na ni, co mám udělat proto, abych se vyvarovala záchvatu? Jak zrušit plíny a kojení? Máte taky někdo podobné dítě a jak ho zvládáte? Díky za dočtení a snad i radu..~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.