| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No sice se staví, ale ulice jsou od psích hoven posrané furt. Bordel je taky stále, kolem popelnic a jinde, nedávno jsem jela vlakem a to z toho vlaku člověk krásně vidí jak mají lidi zabordelené pozemky, i nějaké bezdomovecké hnízdo jsem z vlaku zahlédla. Což nedávno pod mostem kousek za Štvanicí z auta taky.
A to mluvím o Praze, že se někde něco staví nevyváží to co neustále zůstává. Nepořádek lidí.
Problém s parkováním.
Jak to vypadá na Florenci, hnus, špína a smrad, Sherwood, to samé, těch slabých míst má Praha plno, včetně Václaváku.


Brno tolik neznám, ovšem kdysi dávno před lety jsme měly v Brně skvělého průvodce, bydlely jsem ve vilové čtvrti a prošly těmi nej diskotékami, samé krásné holky tam byly ! To jsme zíraly. A pak jsme jely někam směr Kostelec Štípa a lidi tam měli spoustu krásných nových domků, mně se zdálo, že se tam mají skvěle. No taky jsme byly u těch, co se měli skvěle...


Loni jsem byla v Brně po dlouhé době a konečně u Prýglu. Paráda, krásný hotel Maximus resort se skvělým wellnessem, lepší než v Praze, protože sice Infinit je v Praze taky, ale Maximus má nejlepší.
A okolo Prýglu se mi v létě zdálo, že to žije.
A tenkrát taky, měly jsme dobrého průvodce, tak nevím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.