| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jitys, to je jako kdybys psala o mé dceři. Ona jí jen něco a raději bude hlady, než by pozřela něco jiného. POkud se jí snažím motivovat k lepšímu stravování, tak je boj. Hýbe se k smrti nerada a jakýkoliv sport mi sabotuje. JE celý můj manžel. Raději si nedá snídani, protože není čerstvý rohlík, ale ten od včerejšího večera. K obědu se napere k prasknutí, pokud udělám oblíbené jídlo. Manžel je obézní (120 kg na cca 185 cm) a dcera už začíná mít takové špíčky, že to začalo vadit paradoxně víc jemu, než mě. Šije do ní, říká jí cvalíku apod. Už jsme se kvůli tomu pohádali stokrát. Když mu řeknu já, že je tlustý(použiju schválně jeho výraz), tak se urazí. Ale dceru začíná pomalu deptat. Je to absolutně bludný kruh. Já sama jím zdravě, zdravé potraviny jsou u nás denně k snězení a dítě si buď vybere sladkost, co si sama kupuje, nebo nejí nic a prolévá se sladkou šťávou, co jí dodává energii. Jíst nepotřebuje. Denně motivuju, mladší se mnou baští zeleninová jídla, zakousne na sváču mrkev, ale starší je neoblomná. Je mi to líto, jak se pomalu mění v tlouštíka. Nepomáhá vysvětlování, briskně mi zopakuje potravinovou pyramidu, ví, co je bílkovina, co je sacharid, jaké jsou tuky, proč musí jíst dostatečně a ve správném složení, prostě mohla by přednášet spolu s Havlíčkem, ale praxe je úplně jiná. Priorita je, aby si pochutnala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.