| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, sama nejsem vzor hygienické čistot, ale toto bylo i na mě hodně. Dva lidi kouřící v malé místnosti bez větrání (bylo točené na podzim/v zimě), dcerka měla zánět průdušek, neléčený, kdy to oni přešli slovy přesně "i my jsme byli slabí na průdušky" a "i já jsem vyrůstala v zakouřeném doupěti". Toaletní papír neměli, a děti si měnily spodní prádlo jednou týdne, a tak nějak se i koupaly. Sama s financemi drhnu, ale nikdy bych nedala dcerce prošlé, či plesnivé, jídlo. Neženu dcerku po každé blbosti si umýt ruce, ale mýdlo doma máme. Mít na kouření a odůvodňovat absenci mýdla jeho "vysokou" cenou je opravdu blbé. To, že vodila ráno dcerku na 6:30 do školky, mě dostalo nejvíc. Vodím takto sama dcerku do školy a i vodila jsem do školky, ale z toho důvodu, že jsem už musela a musím být na židli v práci v 7 hodin každý den. Víš, jak musely ty děcka smrdět? Dostali celkem 100 tisíc za vysílání, hádej, odkud je poslední fotka z narozenin jejich dcerky? Z té samé místnosti, byli schopni si ani pronajmout něco většího, cokoliv. Nebo použít jako zálohu a kauci na podnájem bytu. Kouření přímo pod nos bez možnosti větrání děckovi, který má zánět průdušek a je na atb, je jako mít dítě se zlomenou nohou a ještě mu co půl hodiny do ní kopat. Jen tak, z pr*ele. Doporučuji si sednou a podívat se na celý díl, ne jen zběžně půlku. To není o penězích, není to o naleštěné hygieně, ale o tom, že jsou zlý na své děti, protože toto všechno by hodný rodič nikdy vědomě neudělal. Mimo to ta děcka měly po těle modřiny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.