| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme 3-měsíční štěňátko bostonského teriéra, fenku. Jsem z ní naprosto nadšená. Je úžasně milá, přítulná, miluje naši společnost, velice dobře se učí poslušnosti. Je lehce ovladatelná, nebejčí se : ).Velmi dobře reaguje na intonaci hlasu, jakmile maličko zvýším hlas, ví, že je něco špatně. Rozhodně nejsou potřeba žádné tresty, naopak za pamlsek snese modré z nebe. Miluje všechny psy co potká, s každým si chce hrát, naopak k lidem je opatrnější, ale to už je asi povahou její, ne rasy. Pejsek je to živější, veselý, miluju její pohled, nemyslím si, že by to byl gaučový povaleč, ale jack russell to taky není. Na procházce chodí často bez vodítka, v pohodě jí odvolám od nějaké činnosti, neutíká,...chodím s ní na základní výcvik poslušnosti a jak jsem psala výše, učí se velmi dobře.
Je to náš druhý pes, první byl pejsek sharpeie a ten byl na výchovu rozhodně horší, nebyl hloupý, to vůbec, jen u něj musel být člověk opravdu hodně důsledný, jinak bychom ho k ničemu dobrovolně nepřemluvili :). Šarpej si vybral manžela jako svou smečku a toho ctil a poslouchal, mně jen když u toho manžel nebyl :)). Bostonek poslouchá nás oba, nevybírá si, bere nás oba jako rovnocenné partnery. Šarpej byl ostřejší, když přišla moje sestra s malými dětmi, tak jsem ho raději nechávala v jiné místnosti, to bych řekla, že se u bostonka nemusí, i když je štěňátko k dětem se chová dobře, neskáče po nich, nekouuše,... Když porovnám šarpeje a bostona, tak u mne rozhodně vyhrává boston ... snad mi to můj první pejsek odpustí :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.