| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, jdu si pro radu. A snad i pro uklidnění.
Měli jste to někdo? Slyším to prvně....

Mám už asi tři týdny trávicí problémy. Začlo to zácpou (nikdy jsem na nic takového netrpěla). Pořád mě bolí podbřišek a v křížích (tak jako před menses). Byla jsem už na gyndě. Tam ok vše.
Mám doporučení na gastro. Tam jsem objednaná shodou okolností na zítra odpoledne.
V pátek jsem byla na urologii. Vzali mi moč - ta je prý ok. A krev - na CRP.
Ale sestřička mi psala email že rozbor nebyl možný. Že mám ikterické sérum krve. Že si mám zítra dojít pro zprávu a jít k praktické lékařce.
Jsem totálně vynervovaná. Bojím se nejhoršího.

Ještě v říjnu 2014 jsem byla na gastroskopii. sonda do žaludku, jestli nemám žaludeční vředy. Občas mívám problém s tím, že mě bolí v pravém podžebří. Vše bylo úplně v pořádku.

Měli jste někdo tohle u odběrů?

četla jsem že to může být u žloutenky? ale kde bych k tomu přišla. a nemám žádnou žlutou pokožku. nechápu ~a~~7~~7~~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.