| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, kola, lyže, helmy, inliny a podobně - taky dooost neskladné, na to jsou dobré takové ty velké IKea tašky. My jako úplně poslední převáželi - mladší dítě ( moc se mu líbilo jezdit v prázdném bytě na odstrkovadle), hrnec s gulášem a bochník chleba ( zařídila moje maminka), školní aktovku staršího dítěte, karabici s výraznými nápisy DOKLADY!!!!!!! a já měla na klíně přepravku s papouškem. Rybičky nám půl roku před stěhováním vychcípaly na nějakou blíže neurčenou infekci, tak se převáželo jen prázdné, 100 litrové akvárium. Nábytek z větší části rozebral manžel s mým otcem, v novém ho zase spolu složili, na odpoledne přijel i tchán, takže jsme hned první večer spali ve svých postelích všichni, navečer jsem uklidila oblečení dětem, rozdělila nejnutnější v koupelnách a kuchyni, naše oblečení a zbytek jsem rozdělila další den. V den stěhování jsme opožděně jobědvali ten guláš a večeřeli pizzu, kterou přivezl tchán. Druhý den nás na řízky pozvala tchýně, jinak by byl asi namazaný chleba.
měli jsme výhodu, že jsme se stěhovali do nového domu, který stojí 4 km daleko od bytu v paneláku, navíc na trase domov- manželova práce, takže hodně toho manžel odvozil autem cestou do práce.
Několik banánovek jsem si nechala, zbytek uložila na půdu a nakonec se o ně podělila kamarádka, která se stěhovala asi měsíc po nás a švagr. Kdybych je takhle neudala, plánovala jsem dát inzerát na nástěnku do místního hypermarketu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.