| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, pořád mi nezbývaly peníze na nějakou fajn dovolenou.
Letos konečně by peníze byly. Ale prostě asi s malou zase nepojedu na pořádnou dovču. Tak jako už poslední dva roky.
Teď je na dovči se svým taťkou u moře. Takže nejde o to, že by strádala. Ale podle jejích slov by ráda jela někam se MNOU. ~7~ a mi je to tak líto.
Bývá jí zle při cestě busem. A mi při dlouhé sezení natékají nohy. Tak mám z toho strach. Ale asi bych to i nějak zvládla, kdyby jel někdo s námi.
Nemám odvahu jet s ní sama. Co když se mi něco stane - bude mi zle, zkolabuju z horka nebo tak něco. Prostě stát se může cokoliv. A co si tam dcera počne bez někoho dospělého.

Jezdívali jsme na slevomatové akce s mojí ségrou a spol. Ale letos oni jet s finančních důvodů nemůžou nikam. Pro mě je nejlepší dovolená cestování autem. Ale já jsem takový ten řidič co má naučené trasy po Ostravě. Na dovolenou k moři se nevydám. A přitom bych tak ráda. Chybí nám ten "řidič".
Ale asi bychom nějak zvládly i ten bus.
Letadlo ne, z lítání mám strach.
Potřebovala bych k tomu, abych se někam vydala takhle daleko (Chorvatsko ideálně) nějakou záložní dospělou osobu, kterou bych znala a cítila se tak "bezpečněji". Já vím že jsem psycho, ale fakt mám tyhle obavy no ~7~~7~~7~~d~

Není tady taky nějaká mamča ideálně s dcerou kolem 7-11 let. Která má stejný problém?

Moje kamarádky jsou všechny vdané. A na dovolenou jedou s rodinou ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.