| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, já jsem toho názoru, že pro děti není dobrej dle v jakémkoli směru.
Děti by měly dostávat od všech možných zdrojů přiměřeně, aby se jim vyvinulo tělo a v dospělosti se samo směrovalo "na co má v životě chuť" . Koupit šunku nebo hotovej karbanátek, ohřát párek.... není nic, co by pro tebe mohl bejt problé. Vždyť se toho masa nemusíš ani dotknout.~;) Když nebudeš odepírat dětem výběr, ale u tebe uvidí něco jiného, budou se ptát a ty jim prostě řekneš, že ti maso nechutná, proto ho nejíš a ony můžou ochutnat ode všeho, takže i od tebe nějaký to "zrní" (promiň~t~).
V pubertě budou zkoušet stejně ledsacost a proč by nemohli zkusit i vegetariánství, když se jim bude chtít. Na druhou stranu mz nich mlžou vyrůst "steakoví milovníci", ale to už bude jejich rozhodnutí.
Nikdo po tobě nechce, abys dusila hovězí a matlala karbanátky.
Když "to musí být", tak to kup a prostě jim to dej.~;)

Jako malá jsem spoustu věci nejedla (na lásku třeba k bramborovému salátu jsem přišla až ve 14ti, ryby jsem opět začala jíst až ve 30ti, oproti tomu moje děti už teď mají jasno - z jídelníčku vyselektovaly ryby a houby, ale jinak jedí prakticky všechno, tak mi to nevadí. Třeba přijde puberta a ony zjistí, jak jsou ryby zdravý a začnou je jíst, stejně jako já, až v dospělosti.
Nesnáším ořechy a mák, ale moje děti milujou makový koláče, makovec, makový buchty.~e~ Nechápu, od koho to mají, ale mají~d~ Tak jim to prostě občas koupim, ale prsty si neoblíznu, chápeš.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.