| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slupko, ono je to oredevsim o "s rozumem". Obcasne pojedeni kolace asi nikoho neposkodi, pokud do nej nenasypes strychnin, skodlive je vnimat jakekoliv jidlo jako jed.
Samozrejme rozlisujeme jidla vice a mene zdrava a i udajne superzdrave suroviny muzou alergika zabit. Takze predevsim respekt k druhym a k jejich individualnim potrebam a u deti obzvlast.

Normalni clovek nesezere kdeco, jen proto, ze to ji ten druhy, respektuje sam sebe, co mu chutna, pripadne s despektem pohlizi na svuj vlastni prerostly zadek a tomu prizpusobi svou stravu, ale nebude nutit blizkeho, ktery je ultrastihly, aby se stravoval dietne, protoze ja jsem si vykrmila p.del esteticke belgicke kobyly.

Mluvim o te sve, ja jsem si tedy radeji koupila vetsi gate, byvala jsem za mlada roztomile oplacana, takze me se to libi. Kdyby nahodou ne, nebudu k diete nutit sve vychrtle synky....nakonec i v sebeobrane, ti by z hladu sdzrali i mne.

Jasne, ze muzu mit problem neco pozrit, jakoze mam, jako kazdy, ale stav, kdy me irituje, ze to ji nekdo jiny, je divny.
Pripadne opustim prostor, nektere cichove vjemy taktez nemuzu, ale kdyz se nekomu chce....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.