| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

21 let jsem bydlela v paneláků. Na chodbě jsme měli botník a sezónní boty. Do té doby, něž mi někdo ukradl kozačky. Bylo to ještě za komunistů, ale boty jsme si všichni už tehdy začali dávat dovnitř. Na chodbě zůstal jenom prázdný botník, na který se dalo sednout při nazouvání bot nebo odložit tašky při odemykání bytu. Bylo to tak celý léta, ale dva roky zpět muselo vše z chodby pryč kvůli požárním předpisům.
Odpadky někdy naši dávali na chodbu před dveře, když věděli, že se v ten čas budeme vracet domů a rovnou to vyneseme. Prostě jsem vyjela výtahem, viděla za dveřmi odpadky a rovnou jsem se otočila a jela zase dolů do popelnic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.