| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych to neviděla tragicky :-). Alespoň s botami - když je chce někdo nechávat venku i s rizikem, že se s nimi neshleda, jeho věc. My máme boty nasysleny doma, v bytě, neb tak bohatá nejsem :-). A odpadky pokud koš přeteče, nechávám na balkóně a pak vynesu. Před byt je vysouvam v případě zimy, kdy první jdou odpadky a pak slupkuju postupně děti. Ale dlouho ho na chodbě nenechavam.
Když jsem se vdala, bydleli jsme v podnájmu. Jednoho dne se nám za dveřmi objevily odpadky, rozsypane na rohozce. Posbirala jsem je a šla tak nenápadně kolem bytů. Z jednoho vycházela upravená důchodkyně a říká, co tady děláte? Říkám - měly jsme před bytem odpadky. Ona na to - já také, ale já je posbirala a hodila jsem je těm novým zpátky před byt. Tak jsem se jí zeptala, proč mi je hází před byt, protože já jsem ta nová. A žádné mimino, podle skladby odpadků, nemáme. No mlela svou, naštěstí jsme se brzy stěhovali jinam :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.