| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tragiko, já tohle dělám taky.....
A kolikrát večer vyhodím pytel za dveře klidně na noc, páč v koši to prostě smrdí. Za dveřmi nikdo nenocuje a nikdo mi za 11 let neřekl, že by mu vadily moje odpadky u mých dveří. A ráno, ten, kdo první odchází je prostě vezme.
Ale někdy ani to ne, muž třeba odchází nad ránem, (kolikrát mezi 4-5 hodinou ranní), a spěchá, takže je tam nechá a bere je až dcera, která jde pak do školy.~d~

Ale jednou se stalo - sousedé se nastěhovali, jsou to dva mladí lidé bez dětí s kočkou v bytě 2+1.
Pán, zřejmě pracující na stavbě nechával na schodech od večera do rána pohozenou pracovní bundu., Zřejmě myslel, že když bydlí v přízemí, nikdo nechodí po schodíšti~d~

No jenže - bylo to v zimě, brzo tma a já chodila z našeho druhého patra po schodech dolů večer se psem. Na chodbě osvětlení fotbuňka, která reagovala jen na chodbě (blbě naštelovaná) a já dvakrát (§§) v jednom týdnu šla, bundy si nevšimla, zklouzla ze schodů a narazila si prd....~;)
Tak jsem sousedy slušně požádala, jestli by si to nemohli dávat dovnitř, (mají i balkon).....
Soused na moji slušnou prosbu protáhl obličej, zvedl oči vsloup a prohodil "...snan není pravda todlento..." a zabouchl.~e~
Víc tam bundu už nedával, ale půl roku mě neodpovídal na pozdrav~t~~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.