| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale houby, asi vůbec nechápete o co jde.Dobře tak uplně polopaticky.Chovám nějaké plemeno, věnuju tomu desítky hodin času,velké množství peněz.Za deset let se mi povede,že už mám jméno,něco odchováno,kontakty i mimo ČR, mluví za mě výstavní úspěchy,dále to,že štěnata mám zdravá,má jich většina OK zdravotní testy.Mám už utvořené linie.Jedu krýt fenu na druhou stranu Evropy, narodí se třeba tři feny z nich dvě jsou opravdu top.Ale já si dvě feny nechat nemůžu.Takže nechám si jednu a tu druhou nabídnu.Ozve se mi zájemce,který nemá o chovu ani potuchy.A v tu chvílu mám dvě možnosti.Buď pudu ve stylu hop,nebo trop a budu věřit,že ta moje fena co si nechám bude v budoucnu pokračovatelkou chovu a tu druhou prodám bez podmínek.nebo udělám to o čem se diskutuje.Domluvím se se zájemcem,že si fenu vezmu na dva vrhy.Pak mu bu´d rovnou o to snížím cenu.Nebo možnost b domluvím se ,že dostane třeba 50% ze zisku z prodeje štěňat,nebo dostane všechno,protože mi jde jen o to,aby ta krev měla pokračování na mé chovce.Rozhodně to není,že ten majitel zaplatí plnou cenu štěněte a pak odevzdává štěnka chovce,to fakt ne,nebo jen cvok by na to přistoupil,protože na kompenzaci má samozřejmě nárok.Takže to zároveň odpovídám i Lassie.
Prostě pujčování fen se dělá z důvodu,že chci ten chov u sebe zas posunout dál.Ono se to blbě laikům vysvětluje.Ale rozhodně to nemá nic společného s množárnáma.Nebo v tom případě mám množárnu taky a to by mě vážně pobavilo.
Jo ještě Lassie ona ta částka co az štěňata utržíš,když všechno polatíš nemusí bejt vůbec vysoká, kolikrát seš ráda,že nejdeš do mínusu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.