| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prošla jsem si něčím podobným, jen v roli milenky. Dlouhodobý vztah, kdy on sliboval, chtěl rodinu a plánoval budoucnost. Řekl o nás doma, měl ideály a snil o společné budoucnost...jenže jen snil, jak šlo do tuhého tak nic. Já pálila mosty, rozvedla se a stále věřila. Samozřejmě kvůli dětem nedokázal odejít a já byla ta, která to musela ukončit, jinak by to možná trvalo do teď. Tuhle zkušenost ale beru pozitivně, protože jsem díky němu poznala svého nynějšího muže, máme spolu dítě, on je úžasný a já šťastná. Mám skvělého chlapa, kterého jsem poznala díky děsnému trápeni :-) A on? Do dnes mi občas píše srdceryvné sms, do dnes je nevyrovnaný a pokud bych chtěla, tak věřím, že je vše ve starých kolejích. S manželkou je však stále, i když s ní přece nebyl nikdy šťastný, i když jsem ho chápala jen já a podobné bla, bla, bla.
Podraz manžela s dítětem bych já neustála, protože jsem taková povaha, že bych to měla pořád v hlavě a neuměla se od toho oprostit. Vím, že já bych to nedala. Já bych neustála ani tak dlouhodobou milenku, kterou jsem byla já, dávno bych takového chlapa kopla někam hodně daleko.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.