| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už na to ani nemám sílu Milado hledat je. Na základě rozhodnutí soudu byl na můj podnět upraven styk s nima. Opakovaně jsem je hledal na adrese jejího trvalého pobytu, aby jsme se viděli. Udělal jsem vše pro to, aby jsme se viděli. Reakcí bylo to, že jsem byl po příjezdu na adresu jejich trvalého pobytu fyzicky napaden bratrem exmanželky. Poté exmanželka vyloženě děti bez mého vědomí unesla do ciziny.
Výživné posílám na adresu jejich trvalého pobytu, vyzvedává ho tam někdo jiný, nejspíš na základě plné moci. Už jsem po těch letech na to vše tak nějak zanevřel Miladko, nikdo mi nedokázal do dnešního dne podat informace, kde jsou. Synové mají přesnou adresu, kde bydlím, dokonce jsme je tady měli jako menší na prázdninách, celé léta se již ovšem vůbec nezajímají o to, co se mnou je, jestli ještě vůbec žiju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.