| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Malino, za mě: 11 let jsem na pekárnu pěla ódy,- protože jsem neměla srovnání s pořádným kuchyňským robotem s kvalitním, silným hnětačem. Pekárna u nás sloužila opravdu dobře, jen mě štvalo, že vcelku s nejistým výsledkem. Dalo by se říct, že nebyla záruka, že se mi z ní těsto podaří - občas bylo vynikající, občas nic moc a špatně kynulo... psala jsem to tenkrát sem na diskuse a spousta uživatelek mi psala, že to se u pekáren stává a že je to asi kvalitou mouky... jenže když jsem potřebovala, aby bylo vynikající, tak se zrovna nepovedlo a bavilo mě to míň a míň. Chleba z pekárny nám chutnal, ale je fakt, že býval takový jiný než klasický, na který jsme zvyklí z obchodu - měkčí kůrka, střídka mokřejší - prostě takový "buchtoidní".
Od ledna peču kváskový chleba a co chodím do diskuse zabývající se pečením kváskových chlebů, tak většina odchází od pekárny ke koupi pořádného robota s dobrým hnětačem, kde je příprava těsta za 10 minut hotová, těsto je geniálně prohnětené, lepek hezky uvolněný, těsto je senzace. Pak těsto kyne v ošatce a peče se v troubě. Chleba je geniální ~s~
A co se týká dalších kynutých těsto je to obdobné, - ještě se nestalo, že by se mi kynuté těsto z droždí čerstvého nebo sušeného zadělávané v robotu nepovedlo a je do 10-15 minut hotové + dalších 40 minut kynutí a můžu zpracovávat tvar a za dalších 30-40 minut už peču ~R^ V pekárně je celý proces výrazně delší - kor když potřebuješ těsto z většího množství mouky. Já mám funkční pekárnu už x měsíců na půdě a využívám plně robota - za mě bych pekárnu určitě nekupovala když máš robota.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.