| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vidím to hodně podobně...
sama jsem si prošla něčím vzdáleně podobným, když se mi manžel přiznal k nevěře, byla jsem v té době na mateřské, v novém, cizím městě, bez přátel i známých, muž jezdil domů až večer, tak jsem "utíkala" hodně k rodičům, rozházené hormony mateřstvím, existencionální krize, muže jsem prostě tak lehce odstrčila na druhou kolej a on aby to "spravil", našel si bokovku a doufal, že o něj začnu bojovat. dlouho jsme se v tom plácali, muž tvrdil, že mě miluje a že chce mě, ale potřebuje cítit, že taky chci já jeho... hrozně moc jsme o tom mluvili, hodně jsem toho nabrečela, ale nevzdali jsme to, po nějakém čase se to víceméně srovnalo a já si z toho odnesla varování, že se nesmím soustředit jen na sebe a děti a muž snad zase poučení, že tudy cesta nevede (a kdyby náhodou někdy ujel, že o tom prostě nechci vědět - zatloukat, zatloukat, zatloukat). Od té doby uplynulo víc jak deset let, přibyly další dvě děti a náš vztah je myslím mnohem pevnější a zralejší.. svého muže miluju a on miluje mě ~s~
btw nezapomněla jsem, ale pochopila a odpustila (sobě i jemu) a NIKDY ani náznakem nepřipomněla...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.