| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Annna,zase jsi to s postavením milenky téměř uhodla - je to ale VŠ studium, při kterém si vydělává a má velké stipendium. Doma se již svěřila mamince, i s naší hypotékou, ta ji samozřejmě od ženáče se závazky zrazuje, ale asi neúspěšně :-) Mně se zdá, že čím víc lidí jde proti nim střízlivým rozumem, tím víc to ty dva stmeluje. Milenka stále opakuje, že už ji tikají biologické hodiny atd., ten můj ji dokonce nabídl, že ji to dítě na udělá, ale na zapřenou ... Mají vymyšlená jména pro své budoucí děti, svědky na svatbu... Dvakrát už rešili zpoždění v menstruaci, takže občas nechráněný styk také probíhá. Do toho spal i se mnou, takže těžko můžu podat návrh na rozvod, když nedošlo k oddělení v intimní oblasti.
A každý týden prát navrátivšímu se manželovi trenky postříkané spermatem ... Byly to krušné chvilky, ale už jsem z největšího šoku venku... už poznávám, že to není ten, kterému jsem kývla na společný život. Střízlivím. I díky této diskusi.
Navíc ji seznámil s našimi společnými přáteli ve městě, kde žijeme, všichni kolem mě to už dlouho věděli... klasika. Ale je to už lepší, v noci spím v kuse i 4 hodiny. Trvá to už půl roku a zatím se neprojevuje ani fyzické vyčerpání, což mě překvapuje. Zřejmě ještě dost vydržím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.