| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No nevím, takto to zní divně, zvlášť když jak píšeš má sama babička svých příjmů dost. Ale na druhou stranu, když si vzpomenu, jak mi moji rodiče hlídali, abych mohla na 2 dny do práce, tak jsem jim taky dávala 2 tisíce měsíčně, jenže já jim to nabídla sama a odmítla diskutovat.
Když se nad tím zamyslíš, dítko má nadstandartní hlídání s osobou, kterou má rádo (a ona jeho) a pokud oba chodíte do práce, tak ty peníze dáte snadno. Třeba má už peníze nějak rozdělené, spoří atd a najednou jí hodně ubylo, chce kloučkovi kupovat ovoce atd. a ty náklady narostou, když třeba sama žije skromně.
Myslím, že nestojí za to si tím kazit náladu, ona vás tím nechtěla nejspíš urazit a určitě z velké části do vás taky investuje a ještě bude. Jak to je jinde, není moc podstatné, pokud vám to vadí, vysvětlete babičce, že vám to nepřijde vhodné z principu, že jí raději nakoupíte atd, ale měli byste být schopní se domluvit. Snad se neurazí zase ona ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.