| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"na školní výuku se nespoléhám, děti chodí ještě jinam"

A dobře děláš. Ze všech jazyků, které jsem měla na ZŠ i SŠ jsem souvětí dala dohromady jen v ruštině (kvalitní učitelka, bylo jí asi 112 let :-)), pak to byla tragédie. Ale ne za všechno můžou učitelé. Já měla třeba němčinu z donucení a učit jsem se jí nechtěla. To pak těžko něco dělat.
Angličtinu jsem se začala učit až v dospělosti a je to jediný jazyk, který ovládám. Ale to byla má volba a tedy i jiná motivace.

Každopádně kdybychom pátrali po kvalitě výuky jiných předmětů, nedopadlo by to lépe - ať už dějepis, zeměpis nebo matematika. Jenže angličtina je teď in a všichni jsou nějakým způsobem přesvědčení, že když si třeťák neobjedná v zahraničí v restauraci džus, je s ním konec.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.