| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

pardon.
Ale ono jde o to, že právě ten učitel na prvním stupni defakto často určuje, jestli to dítě ten předmět zaujme. Když dítě prožije na prvním stupni zklamání v učiteli, tak často pak trvá roky než se to dítě vzpamatuje. S tímto máme vcelku slušnou zkušenost i když se to netýká zrovna AJ.
Že jeden učitel nebude vyhovovat všem je jasné, ale pokud jeden učitel vzbudí zájem, tak se dítě bude učit třeba samo... ale když učitel ten zájem nevzbudí, tak je to vcelku těžké.
Jinak si myslím, že by výuka AJ měla být když nic, tak nějak systematická. Už jsem tu jednou v jiné diskusi psala, že je špatné, pokud učitel řekne, že se bude psát velký test ze slovíček první až druhé lekce a děti hromadně vůbec netuší, jaká slovíčka do té či oné lekce spadají... Já netvrdím, že jsou všichni učitelé AJ na ZŠ špatní, to bych si nedovolila, ale že je stav takový, že málokterý opravdu dobrý jazykář zůstává na ZŠ a SŠ, tak takový ten stav opravdu je (i když tady mi bude tvrzeno pár učiteli jazyků, že je to jinak) ~d~ a myslím si, že je to škoda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.