| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A kde bereš tu jistotu, že jsem měla za zadkem X příbuzných na hlídání dětí. nemám hlídací babičky, tetičky a já nevím kdo všechno hlídává děti....vždy to bylo 100% na mě a manžel jezdil X let jen na víkend, možná i díky tomu jsem si dokázala uspořádat čas....a naučilo mě si s ním šetřit....

NA MD jsem byla skoro 3/4 roku jediný živitel....a díky tomu jsem si něco rozjela....

A času je dost, jde o to kdo má jaké priority, teda spíš děti.....když ty moje usoudili, že 5h je nejlepší čas vstávat tak jsem toho využila.....ten den se neuvěřitelně natáhnul, než když člověk vstane v 8-9-10hodin....(to vstávala většina lidí okolo nás). V létě jsme bývali v 7:30 na hřišti....

a navíc jsem nepochopila s čím chce začít, když to co dělají ty okolo ní ji nebaví....,ale co jí baví, nám nesdělila, proto jsem psala, že na to co jí baví měla čas přijít, když byla doma.....a ten čas a prostor na to je, přemýšlet o tomhle se dá i při kojení....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.