| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Volně pobíhající velcí psi mě u nás ve městě a okolí hodně trápí. Jsem majitelkou malého psa(4kg) a poslední dobou mám často pocit ohrožení. Na procházce, kdy mám svého psa na vodítku, neustále skenuju okolí,abych mohla zabránit střetu,který už pro nás jednou byl tragický(pes přežil,ale desítky tisíc na vet a doživotní omezení psa i naší rodiny).

V pondělí jsem jela s dcerou na kole, naštěstí bez svého psa....jely jsme po chodníku a z protější strany k nám přeběhla obrovská doga. Paní majitelka na ní volala jak zběsilá,doga na ni nereagovala....nakonec se nic nestalo,ale opravdu jsem z toho byla ve stresu, 80 až 9otikilový pes by mě shodil z kola jedna dvě. Paní se teda omluvila a vysvětlila,že její pes rád běhá vedle kola. Fakt super. Proč si proboha lidi kupujou velký plemena,když je nezvládnou(mám mnoho zkušeností...čím větší debil, tím většího(nebo agresivnějšího) má psa)
Včera na procházce opět velká mrcha, nevím, co za plemeno na volno na asfaltce, její majitelé se spolu hádali, pes na volno,já jsem raději z cesty vycouvala,protože nevím,jak bych se ubránila takové bestii,kdyby na mě jen skočila, respektive na mého malého psa. Oni bojoví psi jsou často hodní k lidem,ale na malé psy útočí.

Vím,že za to psi nemohou. Škoda, že neexistuje třeba na bojová plemena něco jako zbrojní pas, kde budoucí majitel prokáže psychickou způsobilost k tomu, mít takové zvíře. Moc často potkávám lidi, co nemají pod kontrolou svého psa...je vidět, jak s nimi pes smýká a táhne je na vodítku a neposlouchá.Co s tím? Dokud ten pes nikoho nepokouše,tak nic nemůžu dělat,jen se schovávat a utíkat z rizikových situací. Smutnej příběh.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.