| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak nemůžu zaručit, že nepotkám někoho hysterického. s tím ale nic nenadělám.
venčím běžně v sídlištním "vnitrobloku". vidím-li v dohledu jiné psy, držím si toho svého na preventivně vodítku. taky chodím v době, kdy moc lidí venku nebývá. psa nechám vyběhat tam, kde je minimum lidí, pak, když jdeme dál na procházku, je na vodítku. jak jsem už psala, když tu honil dva zajíce, tak to bylo složitější, ale po nějaké době se odvolat dal.
tady žel není žádný větší plac na vyběhání, jako jsme měli dříve na Čerňáku (tam se dá kousek jít i do lesíka) kromě jednoho parku, kde je k tomu určená loučka.
první týden v novém bytě věřím, že někomu mohl v baráku vadit, protože kňučel a poštěkával pokaždé, když jsem se vzdálila byť na dvě hoďky (a to nebyl doma sám - ale prostě je to závislák). teď už není problém. štěká, když k nám domů někdo jde a zvoní (návštěva), což považuji za normální - zkrátka hlídá a hlásí vetřelce, se kterým ho seznámíme a za chvíli kolem něj vesele běhá a vrtí ocasem, jako by to byl starý známý.
za dobu, co psa máme, tak jsem zaznamenala jen několik střetů:

- s paní, která měla starou fenku a tomu našemu pitomcovi se líbila, protože "Fifinka má špatný záda". takže měl náš čokl i Fifinka smůlu, paní jsem se omluvila a když jsem ji pak někde zahlídla, tak jsem si zavčasu psa odvolala a připla na vodítko
- několikrát hysterický křik "odveďte si toho psá, Betynka hárá!" - no to naprosto chápu, od hárající feny se pes ale blbě odvolává, takže je potřeba co nejrychleji doběhnout a odtáhnout. opět se vždy omluvím, v době, kdy hárá většina fen v našem venčícím rajónu, ho mám připnutýho pořád.
- jednou jedinkrát hysteričtí rodiče tak tříletého dítěte, okolo kterého náš pes PROŠEL.

Mýho psa běžně lidi na ulici nezajímají, leda ty paní s nákupem, ale jak vidím, že se k nějaký blíží, stačí říct "fuj, běž od toho" a on změní směr. Mnohem víc ho zajímají jiný psi a zvláštní zájem jeví kupodivu o fenky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.