| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky všem za rady.
Napřed jsem šla za tou sousedkou......ta se dušovala, že mu mé příjmení neřekla, že ho ani nezná......ale zná toho člověka a pravila, že je to blázen, že když ho tady vidí, raději se vrátí zpět do domů, aby ho nemusela potkat.....
Řekla mi, že to " střídavé" dítě má ve 3. patře, ale jméno také nevěděla.
Že prý se tu každou chvíli plíží okolo a číhá na matku a dítě a po sousedce už doloval také nějaké informace - prý ho poslala do háje.

Šla jsem tedy na policii, vše jsem jim řekla, vše, čeho jsem se všimla, jen jsem zaměnila jedno číslo SPZ, takže že služebny jsme ho najít nemohli.
Posadili mě do auta se 3 policisty a šli jsme hledat auto do areálu FN......a našli jsme ho......a našli jsme i pána.

Policisté mu prý domluvili, prý nepůsobí nebezpečně, spíš je ovládán tou ex ( matkou) ....no, nevím......

Ve FN mám několik známých, už se snažím zjišťovat, co je zač .....prý mám kdykoliv volat 158 , nezdržovat~b~ se o samotě a poučit děti......

Tak doufám, že nebudu další kapitola v krimi zprávách.......~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.