| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dovolim si reagovat, .. Nas domaci pribeh .. Dcerka se take zamilovala do konkretniho stenatka .. Na tabore. Kazdy den mi volala, fotila, prosila .. Dojela jsem se tam podivat .. Maminka stenatek Ok, takovy spis bytovy pejsek, tatinek zdatny ustekany spic. Tak jsme stenatko nevzaly.. Na oddaleni porizeni psa do bytu v Praze jsem navrhla nejdrive vyzkouset, jake je to mit doma pejska a na inzerat jsme jedne pani 10 dni hlidaly psa .. Kokrpanela. Pejsek byl moc mily, hodny .. Ale co mi vadilo, byly chlupy vsude i pres denni luxovani a take slintani. Tak jsem dala podminku, ze do bytu jen bytoveho pejska, co nelina a moc nesteka .. Mame ted havanacka :). Takze dcerka dosahla sveho, z pejska mame radost vsichni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.