| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zkusila bych jí to podat tak, že je vlastně výhrou, že může bejt tak blízko štěňátkům, když už je nemůže mít doma. Pokud by to sousedům nevadilo, dítě bych tam pouštěla.
Sousedi u nás mají ovečky. Když se narodila jehňátka, dovolili našim dětěm, aby mi přinesli domů ukázat v náručí jehňátko (je to 50 ve stejné ulici).
No teorie ubytování vymyslely prakticky okamžitě a to i s "přezimováním ve starém mandlu"~8~.
No to ještě šlo vymluvit vcelku jasně, přece jen jehně v paneláku..~t~
No jo jenže pak přišly koťátka. To už bylo horší, ale naštěstí máme psa.~t~ (ale jeden jim nestačí, už dobře pět let se zatím marně snaží zakaždou cenu rozšířit faunu jakýmkoli způsobem)~t~

No a to nejhorší bylo s rybičkama, to na mě zkoušej ještě teď včetně slibů, že budou čistit akvárko (a to i s taťkou, ten mi moc nepomáhá, o akvárko škemrá s nima~o~). Ale zatím jsem vytrvalá.~t~
Sousedovic se teď narodili malí potkánci. Doufám, že je stihne odnést do zverimexu dřív, než se ty dvě vrátěj z prázdnin, protože jinak jsem v háji~8~

Zkus to nastavit tak, že přece nemůžete mít doma všechny zvířátka, který se jí za život zalíbí, ale že prostě někde jsou. Někdy u sousedů, někdy v televizi..... A Jednou,AŽ BUDE VELKÁ, tak si taky pořídí nějaké zviřátko....~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.