| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marcelo, já zakladatelku chápu. Syn nepil nic sladkého a ve školce jsme narazili, strašný problém čistá voda....místo čaje mléko, opět problém.....štáva mu nechutnala....během dne tam pil málo a odpoledne to doháněl, opravdu super....když tam to dítě je od 7-15hodin.

A první pořádné slané jídlo měl až tam, uzeninu a párek k čočce mu naservírovala taky až školka, stejně tak lízátka a podobné.....do té doby netušil, že to existuje. Čokoládu jsem mu občas po třetím roce dala i já.

A pokud jsi zvyklá doma nějak vařit, mít u všeho zeleninu a podobně...tak jen zíráš.....a máš dojem, že někomu přeskočilo.

A to co dítě jedlo ve školce při špatný úpravě třeba i přestane jíst....když to tam všichni prskají.....

A co třeba ty komentáře v šatně z řad rodičů.....to mi příjde taky šílené....ještě, že jsme chodili mezi prvníma a takové komentáře jsme nemuseli poslouchat.

A co je špatnýho si chtít připlatit za lepší jídlo......

A mlčet jen proto, že mi dítě vzali milostivě do školky....no to zase ne....když Ti tam zkazí veškeré tvé snažení za 3-4roky života, nebo nezkazí a dítě hladoví, protože mu to nechutná......třeba právě uzenina, nebo taveňák....



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.