| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

...pardon, nechte jsem odeslala

Klec doporucuji i cvicitele psu. Nesmi se chapat klec jako misto, kde je zvire za trest, ale jako jeho bezpecne utociste, kde ho nikdo nebude rusit a otravovat ( deti).
Meli jsme takovou tu plastovou prepravku s dratenymi dvirky, dvirka byla otevrena, vevnitr vlozena matrace 60x90. Fena si na ni zvykla hned od prichodu k nam a mela ji jako pelisek. Dvirka jsem zavirala kdyz byla uplne mala, aby v dobe nasi nepritomnosti byla v bezpeci ona i dum, ale byla jsem tehdy na MD, takze se jednalo treba o hodinu, dve.

Pozdeji jsem dvirka zavirala treba kdyz u nas bylo na navsteve vic deti, i kdyz po pravde jsem se bala vic o fenu nez o ty deti, ona byla opravdu az moc hodna a nechala na sobe drivi stipat.

Branku nahore na schodech jsme meli taky, kvuli detem. Byl to neskutecny opruz.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.