| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Clary,
právě - celkem mne zaráží, kolik rodičů má pocit, že špatná známka = špatný učitel nebo špatný způsob hodnocení.
Moje zkušenost je ta, že děti mají špatné známky spíš proto, že jim něco nejde nebo k tomu zkrátka nemají vztah. Ani ty prvňáky nebaví všechno stejně a všechno jim stejně nejde, každé dítě je šikovné na něco jiného.
Já měla na základce strašlivou češtinářku, třídní, která mne fakt nesnášela, jedničku mi dávala se zaťatými zuby, ale zas si mne vychutnávala poznámkami, důtkami, návrhy na dvojku z chování a nakonec tím, že mi nedala doporučení ke studiu. Přesto to můj vztah k češtině nijak neovlivnilo. Fyzikářka byla naopak fajn, ale já fyziku nesnášela, a bylo by to stejný, i kdyby ji učila matka Tereza.
Syn má na matiku a češtinu stejnou učitelku, přesto má z matiky špatné známky a z češtiny dobré - protože matiku nesnáší.
A takových příkladů můžu jmenovat spoustu, prakticky každé dítě, které znám (nebo i dospělý) má něco rád a něco ne, něco mu jde víc a něco míň. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.