| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Včera jsem zažil nejšílnější zážitek života. Moje 93 letá babička má na nohou boláky. Včera ji začal nezastavitelně krvácet. Zvládla si zavolat záchranku. Skoro omdlela a upadla. Zachranka přijela a odvezla ji s houkačkou do Nemocnice na Františku na chirurgii. V záchrance ji to ošetřili, že to přestalo krvácet. Do této chvíle vše normální. Co následovalo je za hranicí mého chápaní. Babička byla dána na chodbu na chirurgii, kam za ní přijela teta po 2 hodinách se dostaly na řadu a byly odeslány do nemocnice Na Bulovce na kožní. Tam je po dalších 2 hodinách odvezla sanitka. Po další hodině čekání babičku doktor prohlédl a odeslal na Internu Bulovky. Protože jsem přijel za tetou a babičkou já, tak jsme nemuseli čekat na sanitku a převezl jsem ji autem. Tam jsme se dostali ve tři odpoledne. Tj. sedm hodin po odvozu z domu sanitkou. Po několika hodinách ji zvládly natočit EKG a na řadu se dostala v 9 večer. Půlku času se na ambulanci Interny nevyskytoval doktor protože evidentně oba co tam byly ordinovaly i jinde. Doktorka nám pak v 9:30 sdělila, že babička jednoznačně potřebuje hospitalizaci a transfuzi, ale oni ji nepřijmou a odeslala nás na Internu Na František. Tam jsem ji převezl a potkal se s jedinou lidskou bytostí mezi zdravotníky toho dne, což byl Syrský doktor. Ten se nám za naše zdravotnictví omluvil, dokonce se dokázal chovat i slušně k babičce a v 22:30 byla přijatá.
Považujete něco podobného za normální a čímkoliv omluvitelné?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.