| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Resila jsem to same. Koupila jsem obojek, kdee se da nastavit intenzita - prvni to nekolikrat dava zvuk, pak to zabrni. Na nejmensi intenzitu to neboli, zkousela jsem to na sobe. Par hodin to mival a opravdu nestekal. Pak se mi ale stalo, ze jsem mu ho zapomnela sundat a mel chycenou kuzi - popalenou. Obojek jsem zahodila, sobe naliskala a zacla ho postupne ucit odchazeni z domu. Po chvilkach jsem se vracela. V pelechu a okoli ma klaciky a jine veci, cim se bavi. Taky jsme zmenili dobu krmeni na dobu odchodu. Mnohem vic se mu venuji a vic dusledne resim odlozeni na misto. Jakekoliv vystekavani v me pritomnosti resim odvadenim pozornosti. Obojek tedy na nezbytnou dobu funguje, ale nemam uz odvahu mu ho dat. Jinak na psychice to trvalou zmenu u nas nezanechalo. To vic nenavidi vodici ohlavku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.