| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Osobní péčí si myslím, že ne.

Podotýkám, že jsem se do jejich smrti starala o svou babičku a o dědu, ale to byla taková ta pravá rodina, nikdy mi neublížili, jezdili jsme k nim v dětství na prázdniny...

Nevím, co by mě naopak přimělo, abych se starala o tchýni, byť dcéru nemá, ale jak se chová ona ke mě, jako k "nevítané a nežádoucí nevěstě", tak holt jednou já k ní... Po pravdě, je dospělá, inteligentní, svéprávná a nemyslím, že by nevěděla, co dělá... Takže ať si s rozmyslem plánuje své stáří a mě do toho nezahrnuje (má 70 let a zatím je teda zcela soběstačná). Má jediného syna, dva vnuky, prostě žádnou pokrevní ženu - nevím, jestli vůbec má nějakou představu, co by bylo, kdyby bylo potřeba. Ona je přesně ten typ, že i kdybych se teoreticky starala, stejně by jí to nebylo dobré a ještě by mě pak byla schopná obvinit, že to dělám, já nevím, např. abych po ní dědila :-) (ona s tím s oblibou vyhrožuje, např. že starší vnuk, který něco neudělal podle jejích představ, tak že ho vydědí... - no náš malý beztak ani není mého muže, kdo ví, s kým jsem si ho upekla, takže očekávám, že vydědí i jeho a asi jí pak nezbyde, než ten "majetek" odkázat církvi bo co...)

Jiného starého člověka v rodině už nemáme, takže u jiného to nemusím řešit ani teoreticky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.