| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, ty rikas:

Já patřím k té skupině, která si umí představit týrání v rodině jen stěží, a přesto zastávám názor, že je nutno při podezření (myslím SKUTEČNÉM podezření, nikoli ve snaze tu rodinu jen poškodit, aniž bych měla jakékloli náznaky, že tam k něčemu dochází)okamžitě jednat a nahlásit.

Pokud by se to podezření nezakládalo na pravdě (a úmyslně neříkám "křivé obvinění" protože to mi přijde až příliš emotivní, neb to evokuje, že obviňující úmyslně lže právě ve snaze obviňovaného poškodit, kdežto já předpokládám, že ten, kdo to nahlásí, se skutečně domnívá, že by tam mohlo k něčemu takovému docházet, a chce chránit to dítě pro případ, že by to byla pravda), tak věřím, že by se při zachování všeho, co se v takovém případě zachovat má (tj. že to ti policajti nerozkecaj) všechno rychle vysvětlilo a otec se mohl vrátit zpátky k rodině.

"i vuci rodicum je treba do urcite chvile pristupovat stejne citlive, mohou byt totiz nevinni" - to je samozřejmě pravda, viz výše, ale ti policajti tak pokud vím víceméně postupovali, na veřejnost to vynesla ta matka

"a predevsim, detem by bylo zahodno rodinu, pokud se opravdu niceho nedopustila, vratit nerozvracenou."

jaká je pravděpodobnost, že něco takového ROZVRÁTÍ rodinu, která se NIČEHO NEDOPUSTILA (pokud to policajti nevykřičej na náměstí, což se v tomto případě nestalo)?

Tady mi nezbyva nic jinyho, nez dat jeden velkej palec..~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.