| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj,
bohužel to máš zařazené špatně. Tvůj manžel je alkoholik, čím dřív ti to dojde, tím dřív se začneš zachraňovat. Mám zkušenosti celého svého dětství, můj otec je kvartální alkoholik. Své epizody neměl tak často, jako tvůj manžel, ale nikdy jsem nepochybovala, že je závislý.
Myslím, že 2 - 3x do měsíce je hodně.
Můj otec je pod vlivem alkoholu agresivní, ne fyzicky, spíš, k věcem, slovně. často stačí hloupost, nejlépe je se uklidit, hlavně nediskutovat.
Otec jinak fungoval, peníze nosil, v domácnosti pomáhal, ale bohužel tyhle epizody řevu, třískání dveří, obviňování se mi dostaly pod kůži a nelze se jich zbavit.
Jestli máš zázemí, rodiče, peníze, tak se zachraň co nejrychleji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.