| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ono všechno souvisí se vším. Nevěrné, které znám já, bych za dobré otce nepovažovala. Jestli si někdo odskakuje v době, kdy jsou děti ve škole, tak třeba proto, že nepracuje(což se zase odráží na rodinném rozpočtu) nebo dělá na směny, ale zase o volnu může pomoci se spoustou jiných věcí, než aby trávil čas s milenkou. Těch 99 procent je přehnaný odhad. Zřejmě se pohybuji v jiných kruzích, možná jsem ovlivněná dlouhodobým pobytem v nemocnici, kde jsem potkala spoustu chlapů, kteří místo kňourání, jak mají právo žít jinak, prostě dělali, co bylo potřeba. Ale i otcové zdravých dětí, které s manželem známe, se chovají jinak, než ti, které zde popisujete jako "dobré otce".
Jsem si vědoma toho, že chování mého muže není pravidlem, ale můžu jen napsat, že nikdy podobné bláboly o tom, jak on má právo a proto hodlá do svého života zakomponovat milenku, neříkal. A že byl fest pod stresem a náš život partnerský byl jeden čas na rozsypání. Prostě jsme se vzali, máme děti, máme za ně zodpovědnost a držíme při sobě. Máme naději, že možná v dohledné době náš syn bude jeden den v týdnu bez noční infuze, tzn. po více než roce si budeme moci někam vyrazit jen spolu. Ale může být taky všechno jinak. Přesto teď, když je potřeba, investujeme svojí energii jinam, než abychom si vynahrazovali, co nemáme a na co bychom měli mít právo(když to všichni ostatní mají).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.