| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jentak, proč má učitel psát na net a ne děcko do deníčku? většinou tím povinnost školáků končí, tak aspoň nějakou odpovědnost sami za sebe mít mají, ne?
a pokud ji nesplní, tka za to nést následek, ale nepovažuju za nutný ani rozumný jim všechno naservírovat až pod nos

a to celkem bez ohledu an to, jestli je nebo není týdenní plán na netu, to je jiná věc, já mám pořád poci,t že se děckám bere možnost mít odpovědnost za sebe, nic jim nedovoíme, ve všem jim pomůžeme, super, ale nějakou mez by to mít mělo

já jsme pro maximální pomoc děcku s motivací, s plněním úkolu, s připomínáním, ale něcop jim zůstat musí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.