| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cece, to je fakt, jediný když neplánovaně běhám nahoru, když tam ráno něco zapomenu.
Ale prozíravě náhradní hřeben pro dcerunku, pro sebe parfém a ňáké líčidlo jsem si dala i do spodní koupelny. Ale pravidelně teda pro telefon se vracívám :)

Já šátky šály tedy musím mít v šatně, to bych se naběhala to je fakt. Já se o těch "svrchních" věcech rozhoduju a finalizuju až těsně před odchodem. Takže bundy, kabáty, i mikiny, to musím mít dole, to by jinak nešlo :)

Ty úložný prostory jsou lepší dole to je asi fakt. ale ono nic není ideál. Já zas nemám nahoře skoro žádný úložný prostor, máme velmi šikmé šikminy. Ještě že to oblečení se nějak vlezlo.

Ale jinak si nestěžuju, je to mnohem lepší než byt. Hlavně terasa a zahrada a prostě svůj venkovní prostor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.