| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pingui, u mě šlo o to, že od dubna jsem nemohla téměř chodit a koleno už bylo opravdu dost v háji. Navíc v oboru, kde pracuji se smíří snáz s mojí neschopenkou v zimě než na jaře a kdybych o tento termín přišla, tak další by byl nejspíš až po novém roce... a znovu procházet tím chystáním šéfů na delší neschopenku... no prostě nebylo to tak jednoduché, termín zrušit. Ale měla jsem na kahánku, protože na předooperačním vyšetření to vypadalo, že se mi rozjíždí angína. Díky Bohu zabralo čistění mandlí Peroxidem a Jox a dr. mě k operaci pustil :-)
Každopádně ještě k té MS když jsem si volala na ortopedii, jestli to není kec s tím, že mě při MS nevezmou (nechápala jsem spojitost MS a kolene), tak mě sestřičky poslali ke gynekologovi pro prášky s tím, že končící MS by nevadila (zavedla bych si tampon) a oni by to zarafičili tak, aby to prošlo... jenže já mám problém, že ve stresu mi cyklus lítá a bála jsem se, že to dostanu opravdu nevhod.
Každopádně hned po operaci jsem Norethisteron přiznala - jak jsem se probrala z narkózy, tak jsem to na sebe hned práskla ~:-D Takže jsem pak byla hlídaná... Navíc tím, že jsem ho vysadila už den před operací večer a na zákrok jsem šla až po obědě, tak myslím, že mi to v krvi klesalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.