| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Svynka tak nieco skusim pridat...

Moja mama, ktorá vstávala do práce o piatej sa raz ráno zobudila o 6tej. 6:15 odchádzal autobus z dedinky do práce do mesta. Bola zima, kopa snehu, nahádzala na seba veci a utekala po závejoch o dušu ku kostolu na zastávku. Vedľa bol cintorín. Tak si tam stojí a stojí a začalo jej byť čudné že okolo nikto neprichádza. Tak pozrela na hodinky a tam bolo trištvrte na jednu v noci. Chúďatko zobudila sa o pol jednej ale na ručičkovom budíku to vyzeralo ako 6. Domov išla celá pototo a vyklepaná. ~6~


Raz ráno som si ešte v pyžame po záhradke piplala okolo kvetov, popíjala kávičku a zrazu pri plote čosi zafučalo ale tak, že som padla zadkom do záhonu, káva na mne...a fučalo to a funelo a mne len v hlave bežali dve veci "do prčic to nemôže byť nič hrozné keď nič veľké nevidím..." a "ťa to zožere, kusne, roztrhá, kašli na logiku utekaj..."...no zvuk to bol naozaj strašný, bola som maximálne vydesená, neschopná vstať, už zmierená s osudom...a tak si ležím v tom záhone a spod kríka sa vyteperil fučiaci ježko. ~t~ Vedela som že ježko naozaj hlasno funí ale toto bol nejaký preborník.


Odišli sme na víkend a svokra prišla robiť spoločnosť mačke. Všetko sme jej poukazovali, ona že v pohode, čo tam môže byť zložité na mačke. Tak sme spokojne víkendovali. Dojdeme domov, a svokra hneď od dverí že máme rozmaznanú mačku ale že teda s ňou cvičiť nebude. Ja že čo sa deje a ona že mačka nechce jesť. Má tam granule a nechce ich. Vravím "náš pažroch pažravý??? no neverím". Idem za mačkou, tá sa vrhla ku mne celá natešená, trochu pochudnutá. Kuknem do misky a miska po okraj plná mačacej podstielky. ~8~ Ešte že si mačka chytí aj myš lebo by chúďatko umrela od hladu neprevychovaná nad plnou miskou. ~6~


Mama si raz neskoro večer zabuchla dvere domu a keďže žila sama tak prvé čo ju napadlo zavolať bratovi-požiarnikovi. Ten, už starší pán, rozospatý, ju zjazdil, že on teraz v noci do mesta nejde a nech si zavolá niekoho iného. Tak mama pobehala po susedoch, známych aj neznámych, a nejaký pán nakoniec prišiel a rozmontoval dvere, potom ešte so susedovcami popili, posmiali sa a mama išla spať až nad ránom. Okolo obeda vstala, išla do kuchyne, zapla rádio, urobila si raňajky, popíja čajík a zrazu sa dvere rozletia a v nich požiarnik. Mama skoro infarkt dostala čo sa deje. Totiž jej brat sa rano zobudil a rozhodol sa že jej zavolá, mobil nebrala, pevnú linku nebrala, a keďže mama bola chronicky chorá, tak zavolal požiarnikov (bol ich šéf) a išli k maminmu domu. Tam zvonili ale mama nepočula, nevedel sa jej nijako dovolať, tak požiarnici dostali rozkaz a vylomili dvere. ~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.