| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slupko,
hmmm... tak to mi připomíná, jak jsem si na střední jednou - vůbec nechápu proč, protože mne hadry moc nezajímaly - půjčila do školy matčin bílý parádní svetr s lurexem. Asi jsem ji chtěla nasrat, protože jsem to samozřejmě měla zakázaný. A najednou se ve třídě objevil náš instruktor autoškoly (dělali jsme papíry na traktor) a povídá mi - máš málo odježděnejch hodin, pátou hodinu tě čekám na dvoře. Podotýkám, měla jsem k tomu bílýmu svetru ještě bílý lodičky. Ale to by ještě nebylo tak hrozný, traktor se dá odřídit i v lodičkách... jenže! Náš instruktor doma choval býky a rozhodl se, že tu moji hodinu strávíme tak, že pojedeme k němu, za traktor připojíme valník naloženej hnojem a odvezeme ho na školní statek. Vyloženě akce na svetr s lurexem a lodičky. Lodičky byly od bahna a hnoje svrchu i zevnitř, svetr smrděl jak psí kšíry a i nějaká ta skvrnka na něm ulpěla...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.