| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Znáte ten vtip - je to modré a klepe to na sklo? Tak mojí mladší sestře se dlouho vůbec nezdál vtipný... Jednou takhle před vánoci jsme nesly nějaké věci na balkón a já ani nevím proč jsem tam sestru zavřela... bylo to takové to ha ha ha, jen pros... jenže v té chvíli na mne zavolala mamka z kuchyně, já vyběhla z ložnice a okamžitě na sestru zapomněla... asi po půl hodině jsem šla kolem ložnice a říkala si, proč se tam svítí, otevřela jsem tam dveře, zhasla a zase odešla... na sestru jsem si vzpomněla asi tak za dalších 20 minut... chudinka byla úplně zmrzlá, ani nadávat neměla sílu... a jako nejhorší okamžik pak líčila, jak viděla, že jí jdu konečně pustit a já jen zhasla a šla pryč... ~6~
naštěstí mi to po pár letech odpustila a zrovna nedávno jsme se tomu společně zasmály ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.