| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně takhle maminka v dobré víře krmila jiné domácí mazlíčky - potkany. Jela jsem kamsi na služebku, manžel odjížděl napotvoru asi den po mně, naštěstí moje máma měla cosi dělat ve městě a další den ráno přijela do našeho bytu. Já jsem se měla vrátit ten den večer. I poprosila jsem mamku, aby přisypala potkanům do misky, než dorazím, popsala přesně, kde co mají a sáček s krmivem narafičila viditelně na stůl. Když jsem dorazila domů, potkani mne vítali a misky na krmení měli totálně prázdné, vylízané dočista. Zarazilo mne to, normálně jim vždy něco zbyde, hrabou se v žrádle jak v koksu a vždycky nechají něco, co jim nejede. Když máma přišla ze svých pochůzek, přeptala jsem se, jestli na zvířata nezapomněla. Prej ne, a dokonce jim i přidávala, a ty chudinky hladové se na to vždy tak vrhly, že jí to bylo líto a chtěla dát ještě, když jim tak chutnalo, ale už se bála, aby se nepřejedli a nebylo jim zle... no vrtalo mi to hlavou a chtěla jsem, ať mi mamka ukáže, co jim to vlastně dala. Máma mne odvedla do kuchyně a bezelstně ukázala na - snídaňové cereálie Nesquik s obrázkem zajíce, co stály vedle na lince. Ona je ze staré školy, snídá buchtu s čajem a zajíc na obalu krabice jí prostě připadal jako krmení pro zvířata a obsah taky. No, nedivím se, že potkanům tak šmakovalo...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.