| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky jsem byla uvězněna.

Vloni jsem měla čerstvě po rozchodu s manželem, takže depka, samota, bez chlapa... Starší syn byl u něj a mladší zůstal u mě. Byl den před Silvestrem. Večer jsme se dívali se synkem na pohádky a já jsem si odskočila na balkon na doutníček. Synek seděl u TV, pohoda. Najednou vstal, došel k balkonu, zavřel a vrátil se k TV. Vůbec jsem to nepochopila, protože jednak na kliku ještě o pár dní dříve nedosáhl a pak ten náhlý popud zavřít. No tak mi bylo jasné, že to neotevře (prstíky to jde jen dolů) a navíc nerozumí. Tak jsem si zavolala hasiče. Říkám paní, v pohodě, ošlete klidně jen policajty s kleštěmi, zavolám kamaráda, ten má klíče, jen je třeba přestřihnout bezpečnostní řetěz. Paní na dispečinku moc milá a kontrol stavu dítěte:
"co dělá dítě?"
"sedí metr ode mě před televizí, má nohu přes nohu a čumí"
Tak před barákem zastvila policie, já se propadám studem za zdí balkonu. Ale říkám si, dobrý, hlavně, že nedojeli hasiči a nebo policajti se sirénami a nebude show pro sousedy.
Pak přijelo ještě jedno policejní auto se sirénami, vyskákali tři další policajti, za nimi hasiči s majáky v plné polní a jako bonus hulákající hasičsk cisterna. Začali chystat žebřík a tak jsem musela sebrat odvahu a začít vyjednávat, že opravdu není potřeba žebřík, že stačí přestřihnout kleštěmi řetízek u dveří a prý: "když vy byste měla být u otevírání bytu osobně" ~t~ tak jsem zahulákala, že děkuji, ale jako fakt asi ani ne. Tak těch devět chlapů (z toho pět ohromných hasičů v plném oděvu s přilbou v ruce - a kleštěmi) plus kamarád vrazilo do bytu a slyším jen "dítě zajištěno" a smích. ~f~ synek si za celou dobu ničeho nevšimnul a stále koukal na telku.
Ale dámy, tolik chlapisek jsem o Silvestru doma ještě nikdy neměla a na tu lavinu testosteronu budu vzpomínat i na starý kolena 😍

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.