| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tragiko, při čtení tvého příspěvku mi vytanulo na mysli to příslovečné: zloděj volá chytte zloděje.

že to píšeš zrovna ty,co mě děsí v souvislosti s mými syny a jejich slečnami o vánocích - neděsí mě nic,můžeš být absolut v klidu ale že se takto ozýváš zrovna ty,která když slaví narozky,tak se s tím nepáře vůbec a nechá si podstrojovat až pod nos od svých synů a jejich partnerek a když jedeš ty na jejich narozky,tak dovezeš pouhý dort,že bys jim na oplátku alespon dovezla zas ty kus flákoty či žvance,toho jsi daleka.

Takže tato reakce zrovna od tebe mě velmi překvapuje,protože já tedy pro svoje drahé nejbližší vždy uvařím,upeču,když mají přijet a obzvlášt na moje narozky,čehož ty jsi daleka.

A když jsi o tom tady tenkrát psala,velmi jsem ti to záviděla,to se přiznám,ale máš to tak nějak jen vůči sobě nastavené,ostatní už jsou špatní,když uvažují podobně jako ty.

V případě těžké nemoci jsem ochotna pomoci všemi prostředky - ona koule je dlouhodobě,celoživotně asi teda nemocná,něco mi uniklo.Že by se za nemocí skrývala její neschopnost a úplně nejlepší je to přehrát a svést na blbého partnera~t~~t~

JO a vydržovat si doma dospělé děti s jejich rodinou,to bych opravdu nědělala nikdy dýl jak víkend jednou za 1/4 roku a klidně při tom budu za krkavčí matku~y~. Totéž platí i o samotném dospělém děcku u mě a nemá to nic společného s tím,co jsem od rodičů kdy dostala nebo nedostala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.