| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji Fren za analýzu mojí divnosti ~t~

Jsem šťastná za mojí (byť někdy hysterickou) maminku, protože mě s tátou nenechali padnout až na dno, když jsem se začala propadat.

Možná mi nebudeš milá Fren věřit, ale na vlastních nohách stojím poměrně pevně od 18 let, kdy jsem odmaturovala, našla si bydlení, začala pracovat, a protože jsem byla sama a měla dost peněz, sakra jsem rodičům i sourozencům jak finančně tak rukou k dílu přispívala. Protože je mám ráda, jsou moje rodina. Tak nějak recipročně se to momentálně přeneslo na mě, protože jsem tam, kde jsem. Na rozdíl od sourozenců jsem vysokou dělala za svoje při zaměstnání a protože moje dítě je nejmladší vnouče a rodičům je tolik kolik jim je a už mají zdravotní problémy, tak třeba nikdy nevzali a už nevezmou (na rozdíl od ostatních vnoučat) moji dceru na dovolenou k moři nebo na hory.

Víš, já jsem třeba v rodině jediná s řidičákem a autem (na které mi pravda půjčili, celých 10000,-) takže pravidelně vozím taťku i mamku po doktorech, vozím jim nákupy a beru je na výlety. To jen tak k tomu mému "ani si neuprdnutí" bez rodičů.

Ale ještě jednou díky za analýzu.

Jinak, včera večer jsme spolu s dcerou zavolali babičce, se mnou nejdřív mluvila napůl huby, nicméně pak asi půl hodiny poslouchala nadšené švitoření dítka na téma "restaurace a vláčky" a roztála a pak mi dokonce popřála hodně štěstí u dnešního soudu.

Díky všem za příspěvky, pomohlo to ~3~

Jo a s dcerou jsem neřešila už nic, a nebudu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.