| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, všechno mohlo být jinak.. To zažívá každý, kdo řídí hodně.
Já jezdím hodně a letos na jaře se mi stala málem hrozná nehoda. Vjížděla jsem z vedlejší silnice na hlavní ( za obcí v takovém úseku, kde bylo hodně nehod) a neodhadla jsem rychlost blížícího se vozu na hlavní zprava. Ten řidič mohl jet tak odhadem 130 ( je tam max 90). Když jsem už vjížděla, že se zařadím, tak jsme najednou viděla NĚCO ve zpětném zrcátku. Možná to byl odlesk toho vozu ( ale skoro se zdá, že to byl "anděl strážný"). a já se díky tomu ihned ve vteřině rozhodla stočit auto na střed vozovky do takové zebry a ten rychle jedoucí vůz mě podjel.Zachránila jsem tím život sobě a dceři v autosedačce..Dodnes si myslím, že to byl zásah shora a my jsme tady s dcerou ještě měly být, nebyl náš čas..
Tak třeba by ti to také pomohlo říkat si - přežila jsem, mělo to tak být, nebyl můj čas. Nikomu jsem neublížila,tak o nic nejde..~;)Jo a řídím dál- někdy i 150 km za den.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.