| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nic neni ve skutečnosti tak horké a strašné,jak se ti to jeví ted,nedlouho po tom šíleném zážiku.Do budoucna,jestli ti můžu poradit,nebrzdi tak moc - já jsem jendou srazila psa za jízdy,podruhé taky srnu,obojí teeda nebylo v zimě,ale: pes najednou přebíhal rychlostní silnici,kde vůbec neměl co dělat,daleko od lidských obydlí, v rychlosti jsem koukla do zpětného zrcátka,jak mohu brzdit,bohužel za mnou jela další auta,takže jsem jen přibrzdila cca na 60 a auto jen odhodilo psa někam stranou,pokračovala jsem stále v cestě,i kdy jsem byla ten moment taky šoking.ale bylo nutno se zas hned vzpamatovat a věnovat se provozu. U auta jsem měla jen ze spodu trochu pomačkané plechy.
Tak nějak podobně se mi podařilo srazit srnu,až jsem dojella dom,takk jsem si všimla,že na pole zároven se srnu mi odletěla i spz,tak jsem se zase musela vrátit,po srně ani památky a chodila jsem tenkrát po poli a hledala značku...podařilo se,pak jsem zajela taky do našeho dvorního autoservisu a poprosila pány kluky,at mi to krásně vyklepou až k nepoznání,že něco bylo(odnesla to jen spz)a manžovi jsem to řeklal až po letech.Ještě si dělali servisáci tenkrát srandu,že byli na značce srnčí chlupy.

Ani v jednm z těch případů jsem ale nebrdila úplně "na kost",jen trochu přibrzdit a pokaždé zvířata letěla bokem pryč.

No taky už jsem v zimě dostala hodiny na kluzké silnici,shodou okolností na takové adrenalinové,kde vůbec manžel nechtěl,abych tam tudy jezdila a ják na potvoru při jízdě z kopce se najednou auto prostě urvalo a já se jen modlila,at se strefíme mezi 2 sloupy osvětlení a ne do nich - jo,vyšlo to,ale jak jsem vysedala z auta,tak jsem sebou práskla jak široká tak dlouhá. Auto opět to něštěstí přežilo bez úhony.

No a naposledy jsem před lety chytla hodiny ale napoměrně široké silnici,takže autu to stačilo,užili jsme si kolotoče,ale zůstali jsme naštěstí na sinici.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.